JW Scheduler White Footer Logo Small

JW Scheduler

Yardıma mı ihtiyacınız var? Sorunuz mu var?

Merhaba!

Adım Damian ve şu an ihtiyar olarak hizmet etmekteyim. Eşimle birlikte daimi öncüyüz ve ihtiyacın büyük olduğu bir sahasında Asya’da hizmet ediyoruz. 10’dan fazlası özel tam gün hizmette olmakla birlikte beraber toplam 30 yıldan fazladır tam gün hizmetteyiz. Birçok kardeş gibi biz de tayinimizde çok meşgulüz!

JW Scheduler cemaatteki atanmış kardeşlerin planlama ve organize işini kolaylaştırıp birleştirmeye yardım etmek üzere tasarlandı. Şu an hizmet görevlisi ya da ihtiyar olarak hizmet ediyor olabilirsin. İhtiyarlar Kurulu Koordinatörü, Yazma ya da başka bir sorumluluğun olabilir. Biz JW Scheduler’in işini basitleştirip hızlandıracağını ümit ediyoruz. Böylece hepimiz ailemiz, duyuru işi, öğretim ve çobanlık işine daha fazla vakit ayırabiliriz!

Saygılarımla,

Damian

Not: Bu web sitesindeki tüm fikirler ve görüşler bize ait ve JW.org’un veya Watchtower Bıble and Tracht Society’nin fikirlerini yansıtmayabilir. Bu Yehova’nın Şahitlerinin resmi bir sitesi ve Yehova’nın Şahitlerinin resmi bir programı veya uygulaması değildir. Bu uyulama herhangi bir resmi uygulama ya da web sitesinin yerini almaz, herhangi bir ‘ruhi gıda’ içermez ve kişisel bilgi toplamaz. Bu uygulamadaki tüm veriler sadece yerel ihtiyarlar kurulundan gelir. Bu sitedeki ekran resimlerinde veya yardımcı videolarda görüntülenen tüm bilgiler hayalidir ve örnekleme amacıyla kullanılmıştır. Bu sitenin hiçbir yerinde gerçek kişi veya cemaat bilgileri kullanılmamıştır.

Copyright © 2020 JW Scheduler Pty Ltd  |  PRIVACY POLICY  |  TERMS & CONDITIONS

Scroll to Top