JW Scheduler White Footer Logo Small

JW Scheduler

Potrzebuję pomocy? Mam pytanie?

Witaj!

Na imię mam Damian i obecnie usługuję jako starszy i pionier stały, na terenie azjatyckim. Razem z żoną jesteśmy w służbie pełnoczasowej od ponad 30 lat, w tym ponad 10 lat w specjalnej służbie pionierskiej. Podobnie jak wielu innych braci, jesteśmy bardzo zajęci w służbie.

JW Scheduler został stworzony, aby pomóc uprościć i ujednolicić planowanie i organizację zadań i pracy przez zamianowanych braci w zborze. Niezależnie od tego, czy usługujesz jako starszy czy sługa pomocniczy, koordynator grona starszych, sekretarz, czy też masz inne obowiązki, mamy nadzieję, że JW Scheduler ułatwi i przyspieszy Twoją pracę. W ten sposób wszyscy będziemy mogli spędzać więcej czasu z naszymi rodzinami, głosząc, nauczając i wykonując pracę pasterską!

Z poważaniem,
Damian

Uwaga: wszystkie pomysły i opinie na tej stronie są naszymi własnymi i niekoniecznie odzwierciedlają opinie JW.org lub Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego Strażnica. To nie jest oficjalna witryna internetowa Świadków Jehowy ani oficjalny program ani aplikacja Świadków Jehowy. Ten program nie zastępuje żadnego oficjalnego programu ani strony internetowej, nie zawiera „duchowego pokarmu” i nie gromadzi żadnych danych osobowych. Wszystkie dane zawarte w tym programie pochodzą wyłącznie od lokalnego grona starszych. Wszelkie dane osobowe wyświetlane na tej stronie, takie jak zrzuty ekranu, instrukcje lub filmy pomocnicze, są czysto fikcyjne i służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. W tej witrynie nie są używane żadne prawdziwe dane osobowe ani informacje o zborze.

Copyright © 2020 JW Scheduler Pty Ltd  |  PRIVACY POLICY  |  TERMS & CONDITIONS

Przewiń do góry